V pátek 9. 6. 2023 proběhne v naší škole finále Svoboda má talent spojené s třetím ročníkem akce Dobro Den pro naši školu.

10. 5. 2023

Cílem Dobro Dne stejně jako dalších akcí pořádaných sdružením rodičů a přátel naší školy NF Svoboda je vybrat finanční prostředky pro zlepšování podmínek našich dětí ve škole.

Cena lístku je 50 Kč. Lístky jsou slosovatelné a také letos budeme hrát o více než 100 cen od našich dárců: hlavní výhrou je elektrická koloběžka, dále herní sety, encyklopedie a knihy, poukázky na zmrzlinu pro celou třídu z Crème de la Crème, výbava na výlety, bluetooth reproduktory, autodráhy, autíčka na dálkové ovládání, sportovní pomůcky, hudební nástroje a další. Více lístků, větší šance vyhrát – ale s rozumem! Peníze za lístky jsou vaším příspěvkem do školního fondu. Veškerý výtěžek jde do fondu. Výhry jsme získali 100% jako sponzorský dar.

Lístky se budou prodávat vždy v pátek o velké přestávce v hale v přízemí a to ve dnech 12., 19., 26. 5. a 2. 6.

Děkujeme vám za jakoukoliv podporu našemu fondu. A přejeme všem hodně štěstí!


Galerie