Vítáme vás v novém školním roce

9. 9. 2021

Vážení rodiče dětí, přátelé a podporovatelé naší základní školy, dovolte, abychom vás přivítali v novém školním roce a představili vám naše letošní plány. Nadační fond Svoboda založený při ZŠ náměstí Svobody rodiči žáků pravidelně shromažďuje finanční i nefinanční příspěvky za účelem všestranné podpory školy, jejích žáků i pedagogů a zlepšení podmínek pro vzdělávání. Fond tvoří rodiče dětí z naší školy, pracují v rámci fondu zdarma, dobrovolnicky a veškeré finanční prostředky putují na realizované projekty. Pro letošní školní rok jsme se zaměřili na tyto tři hlavní oblasti:

Aby síly byly
Přispíváme na zvýšení úvazků školního psychologa, asistentů pedagogů a zajištění dozoru v relaxační zóně.

Aby všichni mohli
Pomáháme zapojit sociálně znevýhodněné děti do plnohodnotného školního života.

Aby nám bylo líp
Zlepšujeme školní prostředí, aby bylo pro naše děti podnětné a rozvíjelo jejich vědomosti a talenty.

První školní den děti přivítaly nové schody a to doslova a v několika jazycích. Budovu školy v tomto školním roce oživí mnohem více takových prvků. Jaké to budou, o tom si rozhodnou i samy děti.

Staňte se i vy přítelem naší školy a pomozte nám splnit stanovené cíle!
• Přispívat můžete jednorázově nebo pravidelným příkazem na účet fondu
115-1753030217/0100
• Online přes platformu Darujme.cz přímo z mobilu
• Nákupem na našich charitativních akcích

Děkujeme!