Děkujeme za podporu Dobro Dne i nadačního fondu

28. 5. 2021

Jménem nadačního fondu Svoboda vám srdečně děkujeme za nákup lístků na Dobro Den, ať už ve škole nebo v našem online obchodě.

U všech prodaných lístků evidujeme, komu jsme je prodali, aby se nestalo, že děti svůj lístek ztratí a zůstanou bez možnosti vyhrát. Nezapomeňte, aby je děti měly s sebou ve škole ve čtvrtek 17. 6. 2021. Velice si vaší podpory vážíme. Cílem Dobro Dne je vybrat dostatek prostředků na podporu důležitých služeb v naší škole, které nemohou být hrazeny z jejího rozpočtu. 100 % z ceny každého lístku jde do nadačního fondu a bude použito pro naši školu a naše děti. Veškeré aktivity kolem akcí fondu jsou prováděny bezplatně jako dar spolupracujícíh rodičů a jejich firem. Nadační fond Svoboda, to jsme MY všichni – rodiče, podporovatelé a přátelé školy ZŠ náměstí Svobody Praha 6.

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se Dobro Dne nebo činnosti fondu se můžete obrátit na náš email info@nfsvoboda.cz

Děkujeme vám!