Lístky na Dobro Den v prodeji online

18. 5. 2021

Nadační fond Svoboda ve spolupráci se školou pro vás přichystal speciální den ve škole – Dobro Den – ve čtvrtek 17. 6. 2021 během 4. vyučovací hodiny od 10:55 hod. ve škole i online. Tento den bychom vám také chtěli představit novou školní hymnu na hudbu Michala Hrůzy, ke které text píšete vy. A také nejlepší video z vaší produkce na téma tenhle divný školní rok.

Cílem Dobro Dne je vybrat peníze do školního fondu, abyste se i nadále ve škole cítili
fajn a mohla vám poskytnout větší a lepší podporu. Jak už víte, hlavní cíl pro tento školní rok je zajistit fungování naší paní školní psycholožky. K tomu nám chybí ještě 60 000 korun. Ale chtěli bychom vybrat ještě více, a to 32 000 korun na zajištění dozoru v relaxační zóně. 100 % všech vybraných peněz jde do školního fondu.

Proč si koupit vstupenku na Dobro Den?
Vstupenka v hodnotě 50 Kč je příspěvkem do školního fondu, ale také vstupenkou do hry o skvělé ceny. Každá vstupenka hraje a zároveň pomáhá! A výher je opravdu hodně, další přibývají a brzy vám je ukážeme všechny.

Kde vstupenku koupím?
Prodej vstupenek na Dobro Den zahájíme 24. května 2021. Počet vstupenek není nijak omezený. Čím víc vstupenek, tím větší podpora školnímu fondu a také vyšší šance vyhrát.

O všech novinkách ohledně Dobro Dne, o prodeji vstupenek, o všech cenách a dalších aktivitách vás budeme pravidelně informovat prostřednictvím krátkých videí, která si budete pouštět v hodinách – poprvé 24. 5. Dále na letácích a plakátech ve škole i online. V příštím čísle školních novin už otiskneme všechny ceny a detailní program akce.


Natoč svoje video a vyhraj super outdoorovou kameru! 

Vymysli a natoč krátké video max. 20 vteřin. Sám nebo s kamarády na téma já/my a tenhle divný školní rok. Vítěze vybereme a oceníme v rámci Dobro Dne 17. 6. 2021 v naší škole.

Nejzajímavější videa si pustíme online.

Video pošli do konce května na e-mail info@nfsvoboda.cz


Galerie