Revitalizace zeleně před základní školou – dotazníkové šetření

25. 5. 2020

Vážení učitelé, rodiče a žáci,

v posledním Nápadu pro Šestku díky Vám zvítězil návrh na revitalizaci prostoru před základními školami náměstí Svobody 2 a Emy Destinnové. Jedná se o úpravu zeleně a návrh mobiliáře, který tento prostor vhodně doplní.

Bohužel nemůžeme vzhledem k aktuální situaci uspořádat slibované workshopy. Tak Vás prosíme o vyplnění krátkého dotazníku, který Vám nezabere více než 10 minut. Uvědomujeme si, že v současné situaci jste možná velmi zaneprázdnění a máte jiné starosti, ale přesto prosíme, abyste si na průzkum udělali čas. Vaše názory jsou pro nás velmi důležité: poslouží jako podklad pro architektonický návrh nové podoby předprostoru škol. Rádi bychom, aby se tato část náměstí Svobody stala místem, které bude lépe reagovat na potřeby stávajících i potenciálních uživatelů, především žáků a jejich rodičů, pracovníků škol, ale i kolemjdoucích.

Dotazníky otevřete na odkazech níže:

* pro ŽÁKY 1. a 2. stupně ZŠ <https://www.survio.com/survey/d/svo-zaci>

* pro UČITELE a RODIČE <https://www.survio.com/survey/d/svo-rodice>,

Než začnete odpovídat, pokuste se vybavit si Vaší denní rutinu před vyhlášením karantény, když byly školy otevřené. Pokud budou mladší žáci potřebovat pomoc, prosím, nechte je pracovat co nejvíce samostatně. Pro správnou analýzu situace je velmi důležitý nezkreslený pohled všech, dospělých, starších i mladších žáků. Prosíme, o vyplnění dotazníků do 1. června 2020.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se, až se zase potkáme před školou.

S pozdravem,
Irena Kučerová – Svoboda – nadační fond rodičů a přátel školy
Iva Hejzlarová -Město přátelské k dětem, z. s.


Galerie