Nadační vánočky 2019

19. 11. 2019

Milí rodiče,

po úspěšných dvou ročnících jsme i na tento rok dojednali pečení tradičních máslových vánoček z pekařství Jan Mašek. Nákupem jedné vánočky za 200,- korun podpoříte činnost Nadačního fondu Svoboda částkou 95,- korun.

Vánočky budeme na základě závazných objednávek prodávat pouze na školních vánočních trzích na stánku nadačního fondu, v sobotu 30.11. v hale naší školy, od 11 hodin do 13.30 hodin.

S ohledem na náročnost pečení je třeba si vánočku objednat předem. Dejte nám prosím vědět nejpozději do neděle 24. listopadu do večera.  

Objednavat můžete buďto zaslanim emailu na adresu

nadacni.vanocky@seznam.cz anebo zapsáním do objednávkového archu, který je k dispozici v kanceláři paní hospodářky.

Tradiční máslové vánočky nám opět napeče jedno z nejlepších pekařství v České republice – Pekařství Jan Mašek (www.pekarstvimasek.cz). Jedná se o rodinnou firmu, která již pátou generaci připravuje to nejkvalitnější pečivo výhradně z čerstvých přírodních surovin. Tradiční vánočka je vyráběná z másla, bio mléka z farmy a s přídavkem přírodního citrónu bez jakýchkoliv konzervantů nebo éček.

Za podporu pro naše děti předem děkujeme,

Za nadační fond svoboda,

Kryštof Hilský


Galerie