Velikonoční tvoření a skvělé mazance

3. 6. 2019

Těsně před velikonočními prázdninami v hale školy proběhlo tradiční velikonoční tvoření a prodej charitativních mazanců z Pekařství Jan Mašek. Cílem bylo vybrat finance na příští školní rok, abychom i nadále mohli přispívat na navýšení úvazku školního psychologa, který pomáhá žákům a jejich učitelům s mnoha různými problémy, a také na dozor v relaxační zóně školy. Děti zdobily vajíčka, vyráběly si skleněnou mozaiku, malovaly trička a některá děvčata si ozdobila tylovou sukénku. Každou hodinu probíhala tombola, ale pozor, každý lístek vyhrával.

Hala byla stále plná dětí, v jednu chvíli jich bylo třicet dva.  Měli jsme se co otáčet. Naštěstí nám na pomoc přispěchaly dobrovolnice z řad rodičů a žáků školy: Alžběta Perglová, Pavla Schillerová a za sedmé třídy Míša & Míša (Smetanová a Kučerová). Moc jim děkujeme.

Podařilo se utržit neuvěřitelných 8.731 Kč! Materiál na tvoření byl zakoupen z účelově vázaného daru a poskytnut firmou Rej dětí s. r. o, která provozuje Krámek u tatínka (Jugoslávských partyzánů 20).

Mazanců se prodalo 78, čistý zisk byl tedy 8190 Kč!

Všem rodičům a přátelům školy za jejich podporu děkujeme.

Irena Kučerová


Galerie