Jarní výtvarný workshop aneb pojďte s námi tvořit!

6. 5. 2019

Vyrábíte rádi? Tak pojďte s námi tvořit! Společně ozdobíme velikonoční vajíčko slámou, nití nebo korálky. Nebo si můžete vyrobit netradiční velikonoční dekoraci či rámeček z české skleněné mozaiky!  A kdo bude chtít, může si namalovat tričko dle své fantazie a děvčata si mohou ozdobit tylové sukénky!  Nápadům se meze nekladou. J

A kdy? V úterý 16. 4. od 13:30 do 16:30 v hale školy.

Na workshopu můžete strávit 15 minut nebo celé odpoledne, záleží jen na vás. Neplatí se za čas, ale za to, co si vyrobíte. Děti mohou přijít tvořit i sami, pedagogický dozor je po celou dobu zajištěn.

A kolik se platí? Za zdobení vajíček: 50 Kč za kus, 80 Kč za 2 kusy, třetí a každé další vajíčko za 25 Kč za kus; skleněná mozaika dle velikosti dřevěného výřezu 80 až 200 Kč (dřevěné výřezy jsou ve tvaru vajíčka různých velikostí, kruhu, čtverce nebo rámečku), tylová sukénka a tričko 150 Kč.

Výtěžek bude využit na financování odborného dozoru v žákovské relaxační zóně v a na navýšení úvazku školního psychologa v příštím školním roce.

Výtvarný materiál byl zakoupen z části z účelově vázaného daru a z části je pokryt sponzorským darem od firmy Rej dětí s.r.o.