Velikonoční mazance

22. 3. 2019

Milí rodiče,

nadační fond Svoboda vám nabízí výborný velikonoční máslový mazanec z Pekařství Jan Mašek (www.pekarstvimasek.cz)za 200 Kč. 95 korun z každého prodaného mazance použijeme na spolufinancování odborného dozoru v žákovské relaxační zóně v suterénu školy a jako příspěvek na školního psychologa ve školním roce 2019/2020.

Velikonoční mazance je možné si objednávat elektronicky na tomto odkazu, nebo se zapsat na objednávkový list, který je připravený na recepci školy. Pokud chcete obdržet potvrzující email, že jsme vaši objednávku zaznamenali, je nutné, abyste nám na sebe zanechali emailovou adresu. Objednávat lze do pondělí 8. dubna do půlnoci.

Velikonoční pečivo si budete moci vyzvednout v úterý 16. dubna od 7:40 do 8:30 a od 12:00 do 16:30 v hale školy, kde bude probíhat jarní výtvarný workshop, na který vás a vaše děti srdečně zveme. Pokud se v tento čas do školy nedostanete, je možné si mazanec vyzvednout ještě ve středu 17. dubna od 7:40 do 8:30 opět v prostorách školní haly. Mějte prosím na paměti, že ve čtvrtek 18. 4. začínají velikonoční prázdniny.

Za podporu naší školy vám předem děkuji.

Kryštof Hilský

člen správní rady fondu


Galerie