Zmrzlina bude!

20. 9. 2018

Chtěli jsme žákům nachystat na závěr akce Pěšky do školysladkou odměnu. Avšak čekalo na nás nemilé překvapení. :-(( Při cestě pro nanuky zazvonil telefon. Na druhé straně se ozval manažer prodejny, kde měly být nanuky nachystány, se zprávou, že auto se zmrzlinou se rozbilo. Ale náhradní auto už je zařízené a zmrzlina bude nachystána za půl hodiny. (Přitom už měla být na prodejně ve středu odpoledne.) 🙁

A tak jsme dětem místo zmrzliny dali příslib, že zmrzlina bude. Čas plynul, zmrzlina měla přijet v 8:30, v 9 :00, v 10:00, v 11:00. Atmosféra houstla, nervozita rostla. V 11:00 jsme čekali před prodejnou, ale zmrzlina nikde… „Řidič přijede za deset minut.“… Uplynulo deset minut, ale vyhlížené zmrzlinářské auto zase nikde. Čekali jsme do 11:30, a to už nám bylo jasné, že dnes už zmrzlinu nerozdáme, protože některé třídy konči v 11:40. Byli jsme zdrceni, věděli jsme, jak se všichni na zmrzlinu těšili. Ale nezbývalo než tuto zdrcující zprávu vyhlásit.

Ve škole zavládlo zklamání, prý i pár slziček u káplo. V 15:00 hodin potvrdili, že je zmrzlina na místě! Prostě jen měla zpoždění! Tak alespoň v pátek ráno zmrzlinu dětem rozdáme. Snad nám to učitelé odpustí, že uděláme během vyučování zmrzlinový rozruch. Ale zmrzlina bude!!