Vánočka, která pomáhá

31. 10. 2017

Milí rodiče,

připojte se k nám a podpořte zajištění odborného dozoru v žákovské relaxační zóně školy charitativním nákupem tradiční máslové vánočky. Cena je 200,- korun a 95,- korun z každého prodeje použijeme na zajištění odborného dozoru na druhé pololetí v žákovské relaxační zóně v suterénu školy. Jak mnozí z vás vědí, již druhým rokem mají žáci naší školy možnost trávit volný čas mezi hodinami výuky nebo po skončení výuky spolu s kamarády v neformálním a bezpečném prostoru školy, kde mohou hrát různé hry, třeba ping pong, povídat si, poslouchat hudbu – zkrátka relaxovat.

Tradiční máslové vánočky napeče jedno z nejlepších pekařství v České republice – Pekařství Jan Mašek (www.pekarstvimasek.cz). Jedná se o rodinnou firmu, která již pátou generaci připravuje to nejkvalitnější pečivo výhradně z čerstvých přírodních surovin. Tradiční vánočka je vyráběná z másla, bio mléka z farmy a s přídavkem přírodního citrónu bez jakýchkoliv konzervantů nebo éček.

S ohledem na náročnost pečení je třeba si vánočku objednat předem. Dejte nám prosím vědět nejpozději do úterý 7. listopadu do večera, pro elektronické objedání klikněte  ZDE  nebo se zapište do objednávkového archu, který se nachází na recepci školy. Vánočky budeme na základě objednávek prodávat pouze na školních vánočních trzích na stánku nadačního fondu, v sobotu 2.12. v hale naší školy, od 11 hodin do 13 hodin.

Za podporu pro naše děti předem děkujeme,

Váš Svoboda – nadační fond přátel školy